Optymalizacja strony pod Google

To era technologii, a zasięg zainteresowania ludzi maleje z dnia na dzień. Dlatego czas ładowania strony powinien być tak szybki, jak to możliwe. Oprócz zwiększania liczby konwersji optymalizacja prędkości może również oferować wiele korzyści SEO. Najważniejsze to optymalizacja stron.

Statystyki pokazują, że ładowanie stron internetowych na urządzeniach 3G zajmuje średnio 19 sekund. W tym artykule omówimy pięć kroków, które możesz wykonać, aby zoptymalizować szybkość swojej witryny WordPress.

Wybierz niezawodnego hosta internetowego 

Szybkie Linki [Schowaj]

Przede wszystkim powinieneś mieć solidne podstawy, co oznacza, że ​​powinieneś iść z niezawodnym hostingiem. Posiadanie witryny WordPress nie wystarczy, jeśli masz powolnego hosta. Bez szybkiej i niezawodnej usługi hostingowej żadna sztuczka i konfiguracja nie będzie działać.

Po wprowadzeniu adresu URL witryny urządzenie pobiera strony internetowe z serwera. Szybki serwer pozwala znacznie szybciej pobrać wymagane strony. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać najlepszy hosting.

Należy jednak pamiętać, że szybkość nie jest jedyną cechą najlepszej firmy hostingowej. Oprócz prędkości dostawca usług powinien również upewnić się, że uzyskasz najlepszą możliwą obsługę klienta. Jeśli masz witrynę eCommerce, optymalizacja szybkości witryny jest znacznie ważniejsza.

Inną ważną rzeczą, o której warto pamiętać przy wynajmowaniu usług hosta, jest rozważenie wykonania kopii zapasowej witryny. Ten krok jest ważny, jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać wysiłki związane z optymalizacją prędkości. Dzięki niezawodnemu systemowi tworzenia kopii zapasowych możesz mieć pewność, że odzyskasz dane, nawet jeśli serwer ulegnie awarii. Jeśli chcesz utworzyć kopię zapasową swojej witryny, możesz użyć odpowiednich wtyczek.

Możesz wybierać spośród wielu dostawców usług hostingowych. Jeśli jednak dopiero zaczynasz, możesz także zarządzać udostępnianą usługą hostingową. W takim przypadku serwer zostanie udostępniony wielu innym stronom internetowym.

Jeśli masz ograniczony budżet, hosting dzielony jest najlepszym wyborem dla Ciebie. Jednak w miarę wzrostu ruchu w witrynie możesz zarezerwować większy budżet na lepszą usługę hostingu, na przykład dedykowanego hosta. Możesz również wybrać prywatny serwer, gdy twoja witryna będzie uzyskiwać ruch. Jest to również ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa.

Tylko upewnij się, że możesz sobie pozwolić na usługi dedykowanego hosta internetowego. W końcu nie chcesz wydawać więcej, niż możesz sobie pozwolić.

Opublikowane przez artysta75

Jeżeli chcesz zaistnieć w Google lub poznawać strategie, pozytywnego rozwoju stron internetowych to zapraszam do czytania bloga i mojej oferty na pasturczak.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: